медичний центрЛОРіДЕРМ

+38 095 303 0705+38 067 303 0705

76006, м.Івано-Франківськвул. Василя Стуса 28 корп.4


медичний центрЛОРіДЕРМ

+38 095 303 0705+38 067 303 0705

76006, м.Івано-Франківськвул. Василя Стуса 28 корп.4

Ендоскопія ЛОР органівце сучасний швидкий (триває декілька хвилин), нетравматичний метод дослідження носа, глотки, гортані, вуха за допомогою ендоскопу - приладу, оснащеного відеокамерою, що вводиться в організм через природні шляхи (рот, ніс, вухо). За допомогою ендоскопії, що може проводитись як дорослим, так і дітям, можна розпізнати хворобу на початковому етапі, визначити її природу та призначити раннє адекватне лікування.
Спеціалісти нашої клініки швидко та якісно проведуть наступні ендоскопічні дослідження: огляд носоглотки, порожнини носа, вуха, рото глотки, гортані. Відеозапис обстеження Вам нададуть записаним на диску, внаслідок чого відпадає необхідність його повторного проведення при оглядах у іншого спеціаліста, що особливо важливо для дітей.
В нашій клініці, єдиній у м.Івано-Франківську, виконується сучасний метод дослідження гортані – ларингостробоскопія. З її допомогою наші фахівці діагностують не тільки органічні зміни гортані, але й функціональні, що важливо для людей голосомовних професій (співаків, лекторів та інших осіб, які змушенні тривалий час розмовляти без перерв).

АУДІОМЕТРІЯметод дослідження, який визначає рівень гостроти та чутливості слуху пацієнта. За його допомогою лікар-сурдолог діагностує характер глухоти чи приглухуватості, ступінь ураження та призначає раціональне лікування. Дана процедура є безболісною, не шкідливою для організму, не потребує спеціальної підготовки.
Аудіометрію необхідно провести, якщо у Вас чи у Ваших родичів, знайомих:• помітили зниження слуху після перенесеного інфекційного захворювання, підвищення артеріального тиску;• була травма вуха чи голови;• почали часто перепитувати при розмові співрозмовника;• вважаєте, що оточуючі говорять не виразно;• стали збільшувати гучність при перегляді телепередач;• часті отити;• чуєте шум або дзвін у вухах;• дитина перепитує або не чує коли до неї говорять, а вона не бачить співрозмовника;• якщо діагностовано такі захворювання вуха, як гострий неврит слухового нерва, адгезивний отит, отосклероз, тимпаносклероз, гостра чи хронічна приглухуватість та інші захворювання слуху.